تازه های حقوقی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲

آزمون وکالت داوطلبان کانون کرمانشاه در اردیبهشت سال ۹۷ برگزار می شود


باتوجه به تعویق افتادن آزمون وکالت سال ۱۳۹۶ برای داوطلبان کانون وکلای دادگستری کرمانشاه، سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای، تاریخ جدید آزمون داوطلبان این کانون را تعیین کرد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۲۶

اعلام نتایج مرحله تستی آزمون تصدی منصب قضاء سال ۹۶ در هفته اول بهمن‌ماه


به گزارش پایگاه خبری ایلنا، حجت‌الاسلام علیرضا امینی صبح امروز در نشستی خبری درخصوص آزمون تصدی منصب قضا سال ۹۶ گفت: به برکت تلاش‌های دوستان ما در مجموعه قوه قضائیه ۱۱ هزار قاضی مشغول به کار هستند که از این تعداد، ۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر در دادگستری و ۴۰۰ نفر در مراجع کشوری مشغول هستند و ۲۰۰ در سازمان‌های تابعه و ۵۰ نفر هم در ستاد مشغول به فعالیتند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱۹

آغاز شد MSRT ثبت‌‌نام آزمون


بنابراعلام مرکز آزمون زبان انگلیسی وزارت علوم ،ثبت‌نام آزمون MSRT از ساعت ۱۰ صبح امروز، یکشنبه ۱۹ آذر آغاز شده و تا ۲۵ آذر نیز ادامه دارد شايان ذكر است ثبت نام به‌صورت الکترونیکی و در سامانه این آزمون به نشانی http://msrt-exam.saorg.ir انجام می‌پذیرد و بعد از تکمیل ظرفیت سامانه ثبت نام بسته می‌شود.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۱۲

بیش از ۸۴ هزار شرکت‌کننده در آزمون مشاوران حقوقی ۹۶


به گزارش خبرگزاري ایلنا، عبدالرضا مؤمنی در نشست خبری با اصحاب رسانه درخصوص آزمون صبح جمعه ۱۰ آذر ماه این مرکز اظهار کرد: امروز آزمون وکالت مرکز امور مشاوران حقوقی وکلا و کارشناسان قوه قضاییه برگزار شد که حدود ۸۴ هزار و ۵۰۰ نفر در این آزمون شرکت کرد‌ه‌اند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۹/۷

كارت شرکت در آزمون مشاوران حقوقی ۹۶ منتشر شد


کارت شرکت درآزمون مرکز مشاوران قوه قضاییه در سامانه اين آزمون قرار گرفت. آزمون روز جمعه ۱۰ آذر برگزار می‌شود ،

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۳۰

اختصاص وقت بیشتر به داوطلبان آزمون وکالت کانون کرمانشاه


به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمانشاه، با انتشار اطلاعیه ای، تصمیم خود را در مورد داوطلبان این کانون در آزمون وکالت ۹۶، اعلام کرد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۳۰

بيش از يكصد هزار نفر در آزمون قضاوت و آزمون استخدام کادر اداری قوه قضاییه نام نويسي كردند


به گزارش پایگاه خبری معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا امینی در خصوص ثبت‌نام متقاضیان آزمون جذب کادر اداری قوه قضاییه بیان کرد: حدود ۱۰۰ هزار نفر در آزمون ‌استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه ثبت‌نام کرده‌‌اند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲۴

تغيير در شرايط لازم برای ثبت‌نام در آزمون قضاوت ۹۶


معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای، از امکان ثبت‌نام گروه بیشتری از داوطلبان در آزمون قضاوت (جذب عمومی دانشگاهیان) در سال ۱۳۹۶ خبر داد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۲۱

ثبت‌نام مجدد در آزمون قضاوت ۹۶ از امروز آغاز شد


به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: آن دسته از متقاضیان شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء سال ۱۳۹۶ که نتوانستند در مهلت مقرر ثبت نام کنند، از امروز تا پنجشنبه 25 آبان می‌توانند برای ثبت نام مجدد اقدام نمایند.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۸/۱۳

پیش‌نویس لایحه سازمان نظام رسانه‌ای


آيين نامه نظام رسانه اي